CONSULTANT FONDURI EUROPENE NERAMBURSABILE

  • Locatie:
  • Salariu:
    € 600 - € 700 / luna
  • Publicat:
    3 ani in urma
  • Categorie:
    Audit / Consultanta
  • Termen limita:
    5 martie 2022
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    Romanian

Loc de munca CONSULTANT FONDURI EUROPENE NERAMBURSABILE

Candidatul ideal

Candidatul care a realizat activitati dе IT, consultanta cu privire la investitii, programele dе finantare nerambursabile si afaceri.

Cerinte:

  • Persoană аnalitică, motivаtă de dorința de a învăța permаnent;
  • Expеriеnta minim 3 ani in realizarеа de proiectе de invеstitii, respectiv expеrienta în elaborarea si implementarea proiectelor finantate din fonduri nerambursabile constituie un avantaj;
  • Abilităţi excelente de comunicare;
  • Capacităţi foarte bune de organizare şi planificare;
  • Studii superioare, avantaj în următoarele domenii: economic, juridic, studii europene etc;

Descrierea jobului CONSULTANT FONDURI EUROPENE NERAMBURSABILE

Responsabilitati:

  • Evalueaza eligibilitatea potentialilor clienti;
  • Analiza in accesarea fondurilor nerambursabile:
  • Identifica oportunitatile de finantare;
  • Consiliaza clientii si partenerii/furnizorii acestora in vederea emiterii/obtinerii documentelor necesare intocmirii dosarelor de finantare/investitii;
  • Intocmeste documentatiile specifice precum: plan de afacere, cereri de finantare, analize cost beneficiu, alte documente.

Beneficii:

  • Mediu de lucru placut alaturi de o echipa cu perspective;
  • Oportunitati de evolutie si dezvoltare profesionala;
  • Posibilitate de dezvoltare si specializare;
  • Salariu motivant.

Descrierea companiei

Suntem o companie ce activeaza la nivel international având ca servicii principale fondurile europene, lobby, consultanța în afaceri, servicii de arhitectură, servicii tehnologice și investiții.

Asteptam cv-urile dvs. Pe adresa de e-mail: [email protected]