Angajam Electricieni cu experienta pentru proiecte in Germania

  • Locatie:
  • Salariu:
    € 2.200 - € 2.400 / Luna
  • Tip job:
    Full-Time
  • Publicat:
    o lună in urma
  • Categorie:
    Constructii / Instalatii, Proiectare civila / industriala
  • Termen limita:
    30 aprilie 2024
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    English

Angajăm Electricieni cu experiență pentru proiecte în Germania (lucrările sunt pentru magazine, hoteluri, clădiri de birouri sau fabrici). Contracte pe termen lung,

Responsabilități:

– execuția instalațiilor electrice, tensiune joasă și medie;

– trasare de cabluri electrice;

– montare lămpi de iluminat în hale industriale și construcții civile;

– montaj panouri electrice;

– controlul și revizia instalațiilor electrice conform planului

– se lucrează individual și în echipă;

– la anumite proiecte, lucru la înălțime (pe nacelă).

Cerințe:

– studii de specialitate absolvite;

– 3+ ani experiență practică ca electrician;

– cunoștințe de lucru după plan;

– limba engleză la nivel conversațional/ mediu (obligatoriu);

– cunoașterea limbii germane constituie avantaj;

– permis de conducere cat. B (avantaj);

– persoană dinamică, motivată, responsabilă, autonomă.

Beneficii:

– salariu de la 2200 – 2400 Euro net/ oră;

– program de lucru full time, posibilitate ore suplimentare;

– cazare gratuită și mașină de serviciu în Germania;

– angajare cu contract în România, detașare în Germania cu formularul A1;

– contract pe perioadă nedeterminată;

– asigurare medicală și echipament de lucru;

– asistență permanentă din partea angajatorului.

Informații suplimentare la telefon/ WhatsApp: 0734 458 410 sau pe email [email protected].