Tamplar universal pentru proiecte in Olanda

Angajăm Tâmplar universal pentru proiecte de modernizare case și apartamente în Olanda.

Informații la telefon/ WhatsApp: 0734 458 410.

Ofertă și beneficii:

– salariu 14,50 Euro net/ oră (minim 2320 euro/ lună);

– cazarea asigurată gratuit;

– transportul intern în Olanda asigurat (se pune la dispoziție mașină de serviciu);

– job stabil, contract pe termen lung;

– contract românesc, detașare cu formularul A1;

– asigurare medicală în România și în Olanda;

– echipament de lucru;

– nu se percepe nicio taxă de angajare.

Cerințele:

– limba engleză, la nivel mediu (obligatoriu);

– permis de conducere cat. B (avantaj);

– calificare de tâmplar și experiență practică în domeniu de minim 2-3 ani.

Responsabilitățile:

– recondiționare case, apartamente, vile;

– montaj și ajustare mobilier;

– montaj de uși, ferestre, panouri, scări interioare ori alte elemente decorative.

Dacă îți dorești să lucrezi alături de o echipă dedicată, ne poți contacta la telefon/ WhatsApp 0734 458 410 sau ne poți trimite CV-ul actualizat la adresa de email: [email protected].