Vopsitor industrial (Austria), 2500 EUR net/lună

  • Locatie:
  • Salariu:
    € 2.500 / luna
  • Publicat:
    1 an in urma
  • Categorie:
    Altele
  • Termen limita:
    12 februarie 2023
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    German

Vei beneficia de:

un salariu de 15,34 EUR brut / oră + 41,40 EUR net diurnă/zi;

cazare asigurată contra cost de firma angajatoare;

contract de muncă încheiat direct cu angajatorul austriac pentru o perioadă nedeterminată (nu cu detașare sau PFA);

contract de mediere transparent cu societatea Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe, fără clauze abuzive;

posibilitate de a primi un avans după 40 de ore lucrate;

dreptul la concediu: minim 24 zile/an;

dreptul la pensie și alocație ”Kinderbeihilfe”;

un bonus de min. 25% pentru orele suplimentare;

traducerea actelor în limba germană oferită gratuit de compania noastră;

îndrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;

asigurări (medicală, în caz de accident);

dezvoltare și avansare pe plan profesional;

loc de muncă stabil și sigur la angajator serios și verificat;

Atribuțiile postului:

curățarea suprafețelor de diferite neregularități sau depuneri;

pregătirea suprafeței pentru vopsit;

pregătirea materialelor pentru vopsire;

executarea lucrărilor de vopsire conform schiței și realizarea lucrărilor de finisare (retușare);

aplicarea tratamentelor speciale;

alte atribuții stabilite în fișa postului sau de către superior;

Cerințele postului:

cunoștințe de limba germană – la nivel conversațional;

experiență în domeniu;

diplomă de calificare în domeniu;

permis de conducere categ.B;

posibilitate de deplasare cu autoturismul personal;

disponibilitate de lucru în schimburi;

seriozitate și punctualitate din partea candidaților.

Vrei un job?

Contactează-ne la unul din numerele de telefon: 0771 398 352 sau 0770 422 954.

Lasă-ne mai jos datele tale de contact, iar noi vom lua legătura cu tine în cel mai scurt timp.

Te asigurăm că serviciile noastre de plasare a forței de muncă în străinătate sunt și vor rămâne mereu gratuite!