Verificator contoare energie electrică

  • Locatie:
  • Salariu:
    negociabil
  • Tip job:
    Part-time
  • Publicat:
    2 săptămâni in urma
  • Categorie:
    Constructii / Instalatii
  • Termen limita:
    18 mai 2024

SC ELECTRO STRATEGY SRL angajează cititori contoare energie electrică

Locație:

  • Județul Brașov (Săcele, Râșnov, Codlea și localitățile învecinate);

Candidatul ideal:

  • Bune abilități de comunicare, organizare, gestionare a timpului, seriozitate, disponibilitate și integritate morală.

Atribuții:

  • Citirea contoarelor electrice pe zona alocată în termenul stabilit.

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant;
  • Bonusuri în funcție de performanță;
  • Tichete de masă;
  • Decontare transport;
  • Program de lucru flexibil.

Pentru mai multe detalii puteți suna la: 0727 748 882 sau 0722 261 515

Puteți trimite CV-ul la: [email protected] sau [email protected]

Job publicat pe jobslist.ro: Anunturi locuri de munca