Tubulator (Olanda), 600 EUR net / săptămână

  • Locatie:
  • Salariu:
    € 500 - € 600 / SAPTAMANA
  • Tip job:
    Full-Time
  • Publicat:
    1 an in urma
  • Categorie:
    Altele
  • Termen limita:
    22 martie 2023
  • Nivelul Jobului:
  • Skills:
  • Limbi:
    English

Vei beneficia de:

  • un salariu de 600 EUR net / săptămână (40 ore lucrate);
  • cazare asigurată și plătită de firma angajatoare, inclusiv cheltuielile de întreținere
  • contract de muncă încheiat direct cu angajatorul olandez​;
  • contract de mediere transparent cu Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe;
  • posibilitate de a primi un avans după 40 ore lucrate;
  • un spor de min. 25% pentru orele suplimentare;
  • traducerea documentelor în limba engleză oferită gratuit de compania noastră;
  • îndrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;
  • asigurări (medicală, în caz de accident);
  • dezvoltare și avansare pe plan profesional;

Atribuțiile postului:

  • citirea planului izometric și respectarea dimensiunilor acestuia;
  • repararea si întreținerea conductelor;
  • tăierea, îndoirea țevilor;
  • sudarea țevilor folosind procedeul TIG;
  • alte atribuții stabilite în fișa postului sau de către superior;

Cerințele postului:

  • cunoștințe de limba engleză – la nivel conversațional;
  • experiență în domeniu;
  • diplomă de calificare în domeniu;
  • certificat VCA și număr BSN;
  • cunoștințe de lucru după desenul tehnic;
  • permis de conducere categoria B;

Vrei un job?

Contactează-ne la 0771 398 352, 0772 228 893, 0770 344 966 sau aplică mai jos.

Te asigurăm că serviciile noastre de plasare a forței de muncă în străinătate sunt și vor rămâne mereu gratuite!

Oferte curente: www.silverhand.ro

Facebook: www.facebook.com/SilverhandRO

Cursuri de engleză: https://silverhand.ro/lectii-de-limba-engleza-eveline/