Tinichigiu (Olanda), 550 EUR net/săpt+cazare

  • Locatie:
  • Salariu:
    € 550 / saptamana
  • Publicat:
    1 an in urma
  • Categorie:
    Auto / Echipamente
  • Termen limita:
    18 februarie 2023
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    English

Vei beneficia de:

un salariu de 550 EUR net / săptămână;
cazare asigurată și plătită de firma angajatoare, inclusiv cheltuielile de întreținere;
contract de muncă încheiat direct cu angajatorul olandez​;
contract de mediere transparent cu societatea Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe, fără clauze abuzive;
posibilitate de a primi un avans după 40 ore lucrate;
dreptul la concediu;
un bonus de min. 25% pentru orele suplimentare;
traducerea actelor în limba engleză oferită gratuit de compania noastră;
îndrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;
asigurări (medicală, în caz de accident);
dezvoltare și avansare pe plan profesional;
loc de muncă stabil și sigur la angajator serios și verificat;

Atribuțiile postului:

efectuarea lucrărilor de reparații auto repartizate de către responsabilul de atelier stabilite conform comenzilor deschise;
stabilirea diagnosticului și identificarea pieselor care necesită înlocuire;
realizarea reparațiilor necesare mijloacelor auto;
alte atribuții stabilite în fișa postului sau de către superior;

Cerințele postului:

cunoștințe de limba engleză – la nivel conversațional;
experiență în domeniu;
diplomă de calificare în domeniu
certificat VCA și BSN valabil;
permis de conducere categoria B;
seriozitate și punctualitate din partea candidaților;

Vrei un job?

Contactează-ne la unul din numerele de telefon: 0771 398 352 sau 0773 787 443.

Lasă-ne mai jos datele tale de contact, iar noi vom lua legătura cu tine în cel mai scurt timp.

Te asigurăm că serviciile noastre de plasare a forței de muncă în străinătate sunt și vor rămâne mereu gratuite!