Tinichigiu AUTO

Cautam Tinichigiu AUTO!

Cerinte:
– Studii medii finalizate;
– Experienta pe o pozitie asemanatoare de cel putin 3 ani;
– Permis de conducere categoria B;
– Bune abilitati de lucru in echipa;
– Bune abilitati de comunicare;
– Persoana responsabila;
– Cunostinte operare PC.

Responsabilitati:
– Realizarea lucrarilor de tinichigerie la autovehicule conform comenzilor de atelier;
– Pregatirea autoturismelor conform termenului si la calitatea strandardelor companiei;
– Ridicarea pieselelor si a materialelor de la depozitul de piese de schimb, in functie de cerintele comenzii de lucru;
– Inscrierea pe comanda de atelier a tuturor lucrarilor suplimentare si necesare, constatate ulterior sau executate;
– Verificarea prin inspectie finala cu dispozitive, echipamente si tehnologii specifice conformitatea activitatilor executate si inregistrarea rezultatelor.

Beneficii:
– Pachet salarial atractiv;
– Posibilitatea de a lucra intr-o companie cu renume;

Pentru mai multe informatii contactati-ma cu incredere la numarul de telefon 0772239431