Tehnician mecanic

Căutăm un tehnician mecanic care își dorește să evolueze în carieră, într-o companie internațională și care este dispus să își construiască o viață frumoasă în Belgia.

Descrierea postului
– Executarea lucrărilor de întreținere preventivă;
-Informarea Supervizorului despre evoluția lucrărilor programate;
– Identificarea resurselor necesare îndeplinirii sarcinilor atribuite (piese de schimb, materiale, servicii, intrări);
– Aplicarea controalelor de securitate și îngrijire a mediului necesare executării sarcinilor pentru a asigura integritatea acestora;
– Detectectarea și propunerea oportunităților de îmbunătățire în execuția lucrărilor de întreținere;
– Completarea formularelor: de ordine cu procedurile atribuite, precum și a protocoalelor sau rapoartelor care au fost solicitate pentru executarea lucrărilor.

Candidatul ideal
– Experiență: +3 ani în producție/întreținere, dintre care 2 ani de experiență să fie în departamentul de întreținere mecanică;
– Cunoștințe avansate în pneumatică și hidraulică;
– Cunoștințe de bază în: electricitate, medie tensiune, înaltă tensiune;
– Bună cunoaștere a 5S;
– Comunicare în limba engleză la nivel conversațional;
– Abilitați de lucru în echipă.

Beneficii
– Contract belgian de muncă și salariu în funcție de experiența ta
– Decontarea primului drum din România în Belgia în valoare de maxim 150 euro, în funcție de costul transportului ales de dumneavoastră
– Al 13-lea salariu
– Bani de vacanță
– Asigurare medicală
– Zile legale libere plătite
– Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.