Suport Tehnic Lb. Engleza – Partener BitDefender

  • Salariu:
    negociabil
  • Tip job:
    Full-Time
  • Publicat:
    5 ani in urma
  • Categorie:
    IT Software, Relatii clienti / Call center
  • Termen limita:
    Open

Candidatul ideal

Ți-ai modat Minecraft-ul până a început să arate ca Skyrim? Transformă-ți pasiunea într-un job! Aplică pentru poziția de Suport Tehnic în proiectul Bitdefender și folosește-ți abilitățile pentru a începe o cariera în IT!

Descrierea jobului

Activitatea este in limba engleza si presupune preluarea solicitarilor primite din partea clientilor Bitdefender, prin telefon, e-mail si chat.

Program de lucru flexibil part time/full time, organizat in functie si de disponibilitatea ta. De exemplu : 06:00 – 14:00 / 14:00 / 14:00 – 22:00 / 16:00 – 00:00 / 17:00 – 01:00 / 18:00 – 02:00 / 19:00 – 03:00 / 20:00 – 04:00 / 21:00 – 05:00;
Traininguri specializate platite;
Salariu fix + tichete de masa + bonusuri lunare de performanta, ce vor creste progresiv odata cu experienta acumulata de tine pe proiect;
Posibilitati reale de promovare in cadrul companiei.
Oportunitatea de a acumula experienta in domeniul IT – Software.
Si pentru ca intelegem importanta imbinarii lucrului cu o atmosfera relaxanta – concursurile, zilele tematice si iesirile intre echipe sunt nelipsite.

PS. Iti poti lua si prietenii cu tine daca doriti sa faceti parte din aceeasi echipa 🙂