Sudor TIG, DANEMARCA

  • Locatie:
  • Salariu:
    42.900 kr. - 43.000 kr. / Lună
  • Publicat:
    o săptămână in urma
  • Categorie:
    Constructii / Instalatii, Inginerie, Productie
  • Termen limita:
    Open
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    English

Profilul: SUDOR TIG (Tungsten Inert Gaz) – Pipe welder 141 TIG
Țara, locația: Danemarca, Odense, Funen
Număr locuri: 6
Data începerii proiectului: Săptămâna 13, Luni 25.Mar.2024
Data începerii: săptămâna 14, Luni 01.Apr.2024 apoi săptămânal
Durata proiectului: 20 săptămâni +

Cerințe:
– Certificat de sudor TIG 141 or WIG/TIG. Autorizație valabilă și ștampilată
– Experiență în sudură, min.3 ani, în oțel inox, foi și tuburi subțiri, sub 1-2mm
– Limba Engleza nivel mediu – minim B1 – începător +++
– Permis de conducere cat.B. Autoturism propriu constituie un avantaj

Salariu BRUT/oră: 195 DKK (cca 26,15 €)
Salariu NET pe oră: cca 20,23 €
Lucru /săptămână: 50 ore
Tura de seară: Acest post este pentru echipa de seară

Descrierea postului
• Sudare cu electrod nefuzabil în gaz inert (argon).
• Sudarea și prelucrarea tablelor subtiri si țevi din oțel inoxidabil.
• Sudarea și executarea reperelor în conformitate cu desenul tehnic.

Cazarea În sarcina angajatului 190 DKK  pe Zi (cca 25,46 €) pe Zi.

Dacă sunteți disponibil și interesat, trimiteți CV în Engleză –adus la Zi prin email sau
prin WhatsApp!
Ori aplicați direct pe Website-ul nostru https://www,simmitmpwr.ro

Echipa Simmit MPwr Constanța
E-mail: [email protected] WhatsApp mobil +4 0735 577026
Website: https://www.simmitmpwr.ro