Sudor in Franta! Conditii foarte bune!

Overview

ESTI SUDOR? HAI CU NOI IN FRANTA?
NOI ITI OFERIM UN LOC DE MUNCA:
STABIL,
SIGUR,
BINE PLATIT.

What You Will Do

  1. In schimb asteptam de la tine
    – seriozitate, indemanare, implicare
    – experienta pe suduri groase, multistrat, verificate US/RX/LP de cel putin 3 ani, cu MIG-MAG
    – experienta in domeniul feroviar, naval, nuclear sau al utilajelor de constructii constituie avantaj
  2. Descrierea jobului
    Angajam sudori cu experienta pentru confectii metalice in:
    – domeniul feroviar (lonjeroane, sasiuri, boghiuri, grinzi)
    – domeniul constructiilor de masini si utilaje grele (schelet, brate de macarale)

What we can offer you

  • Ce oferim?
    – salariu platit la timp
    – posibilitatea reala a orelor suplimentare
    – cazare asigurata
    – transport local asigurat
    – asigurarea internationala gratuita
    – angajarea intr-o agentie de munca recunoscuta si recomandata de clienti Francezi
    – suport pe perioada detasarii
    – siguranta ofertei – fara costuri ascunse
  • Persoanele interesate ne pot contacta la [email protected] sau 0733060771 sau 0770589355.