Sef echipa electricieni cu limba germana

  • Locatie:
  • Salariu:
    € 2.500 - € 3.200 / Luna
  • Publicat:
    4 săptămâni in urma
  • Categorie:
    Constructii / Instalatii
  • Termen limita:
    30 septembrie 2024
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    German

Angajăm Șef echipă electricieni cu limba germană pentru a coordona proiecte în Germania, în domeniul civil și industrial. Disponibilitate de la sfârșit de aprilie început de mai.

Compania noastră caută să completeze echipa de electricieni cu o persoană vorbitoare de limba germană. Dacă ești un electrician calificat și vorbești fluent limba germană, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.

Condiții:
– salariu 16 Euro net oră (minim 2500 Euro net lună);
– program de lucru full time;
– posibilitate efectuare ore suplimentare;
– cazare și mașină de serviciu în Germania asigurate gratuit;
– angajare cu contract în România, pe perioadă nedeterminată;
– detașare în Germania cu formularul A1;
– asigurare medicală în România și în Germania;
– asistență permanentă din partea noastră ca și angajator.

Responsabilități:
– șeful de echipă oferă suport echipei de electricieni și coordonează activitatea pe proiecte;
– participă la ședințele de lucru și urmărește buna funcționare a planului de lucru pentru fiecare proiect derulat;
– execută lucrări de instalații electrice alături de echipă: trasare cabluri, control și revizii ale instalațiilor electrice conform planului, montare dispozitive de iluminat – becuri leduri de toate tipurile, supraveghere video, detecție incediu, control acces, sisteme audio-video etc.

Cerințe:
– calificare de electrician;
– 5+ ani experiență practică ca electrician;
– experiența în coordonarea unei echipe constituie avantaj;
– cunoștințe de lucru după plan tehnic;
– cunoștințe de limba germană la nivel avansat;
– permis de conducere cat. B (avantaj);
– disponibilitate la deplasări în interes de serviciu.

Informații la telefon/ WhatsApp: 0734 458 410.