Secretara

  • Locatie:
  • Salariu:
    negociabil
  • Publicat:
    9 luni in urma
  • Categorie:
    Administrativ / Logistica
  • Termen limita:
    Open

Angajam Secretara la o fabrica de cablaje din Sector 3 Bucuresti.
CERINTE:
– studii finalizate
– cunostinte operare PC
– lb engleza nivel avansat
– experienta in activitati de secretariat constituie un avantaj
RESPONSABILITATI:
– organizarea si desfasurarea activitatilor specifice de secretariat
executiv (preluare/redirectionare apeluri telefonice,
redactare/gestiune corespondenta, administrare produse protocol,
dispecerizare soferi-rute- sarcini, rezervari bilete de avion si
camere hotel, etc
– primirea, centralizarea, intocmirea unor rapoarte curente specifice
activitatii departamentale din companie si prezentarea acestora
directorului general sau directorului financiar
BENEFICII:
– salariu motivant
– prime de sarbatori
– decontarea transportului
– bonuri de masa in valoare de 20 lei
– program de luni pana vineri: 08.00-17.00