Sculer matrițer (Germania), 2620 EUR net/lună

  • Locatie:
  • Salariu:
    € 2.620 / luna
  • Publicat:
    1 an in urma
  • Categorie:
    Altele
  • Termen limita:
    23 decembrie 2022
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    German
  • Vei beneficia de:un salariu de 2620 EUR net / lună;
    cazare asigurată contra cost de firma angajatoare;
    contract de muncă încheiat direct cu angajatorul german pentru o perioadă nedeterminată (nu cu detașare sau PFA);
    contract de mediere transparent cu societatea Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe, fără clauze abuzive;
    ajutor și consultanță din partea angajatorului german în vederea deschiderii unui cont bancar în Germania și a îndeplinirii altor formalități la instituțiile germane;
    posibilitate de a primi un avans după 40 de ore lucrate;
    dreptul la concediu: minim 24 zile/an;
    dreptul la pensie și alocație ”Kindergeld” 219 EUR lunar/copil sau student până la 26 ani;
    un spor de min. 25% pentru orele suplimentare;Atribuțiile postului:

    executarea de lucrări de ajustare, găurire, filetare, tuşare a pieselor componente dintr-un dispozitiv de orice complexitate, matriţă, ştanţă, model metalic complex, în vederea asamblării;
    depistarea defectelor de exploatare a dispozitivelor, matriţelor, ştanţelor, sculelor combinate şi a altor ansambluri ce i se prezintă spre recondiţionare;
    identificarea cauzele care au provocat defecţiunile, pentru a le remedia;
    ajustarea şi montarea sculelor, verificatoarelor, matriţelor de decupat, presat la rece şi la cald, a modelelor din metal;
    alte atribuții stabilite în fișa postului sau de către superior;

    Cerințele postului:

    cunoștințe de limba germană – la nivel conversațional;
    experiență în domeniu;
    permis de conducere categ. B;
    disponibilitate de deplasare cu mașina personală – avantaj;
    seriozitate și punctualitate din partea candidaților;

    Vrei un job?

    Lasă-ne mai jos datele tale de contact, iar noi vom lua legătura cu tine în cel mai scurt timp.

    Te asigurăm că serviciile noastre de plasare a forței de muncă în străinătate sunt și vor rămâne mereu gratuite!