Sculer matriter

  • Locatie:
  • Salariu:
    negociabil
  • Publicat:
    10 luni in urma
  • Categorie:
    Productie
  • Termen limita:
    Open
  • Nivelul Jobului:

Angajam Sculer matriter la o fabrica din Lugoj.
CERINTE:
– cunostinte generale de mecanica
– minim scoala profesionala sau liceu pe profil mecanic
– disponibilitate de a lucra in 2 schimburi: 06:00-14:00 / 14:00-22:00
– experienta profesionala in matriterie sau in procesele de fabricare
si prelucrare a metalelor
RESPONSABILITATI:
– intretinerea si reparatia de matrite
– completarea documentelor de evidenta a reparatiilor matritelor,
agregatelor
– semnalarea necesarului cu materiale, piese de schimb, SDV-uri si
materiale specific
– cunoasterea functionalitati masinilor unelte:freze, strunguri,
masini de erozimat, masini de rectificat, laser – reprezinta avantaj
– asigurarea conservarii matritelor, insertiilor si accesoriilor iesite din
atelier cu respectarea instructiunii referitoare la prelevarea si
pastrarea mostrelor
BENEFICII:
– salariu motivant
– prime de sarbatori
– bonusuri de performanta
– bonuri de masa in valoare de 30 lei
– transport asigurat pe raza orasului Lugoj