Roluri Producție: Ambalator, Preparator

  • Locatie:
  • Salariu:
    negociabil
  • Publicat:
    5 luni in urma
  • Categorie:
    Alimentatie / HoReCa
  • Termen limita:
    Open
  • Nivelul Jobului:

Locație: Pantelimon, Ilfov
Program de lucru: luni – vineri, 6:30-15:00

Candidatul ideal:
-Are minim 10 clase;
-Este o persoana care oferă atenție și meticulozitate pregătirii produselor;
-Este o persoana corecta, responsabilă, și organizată.

Responsabilități preparator produse alimentare:
-Utilizeaza corect mașinile/utilajele și pune le în funcțiune;
-Pregătește ingredientele principale pentru produse și le amestecă conform retetei;
-Se asigura respectarea calității și a cantității produselor;
-Se ocupa de igienizarea mașinilor, unelte și a celorlalte instrumente utilizate în timpul pregătirii produselor la sfarsitul programului.

Responsabilități ambalator produse alimentare:
-Numără produsele care intra pe banda;
-Ambaleaza cutiile cu produse;

Beneficii:
-Contract de muncă pe perioada nedeterminată;
-Pachet salarial atractiv + Bonuri de masă;
-Oferim transport de la stația de metrou din apropiere.