RETIM ECOLOGIC SERVICE SA – Angajeaza Manipulant

  • Locatie:
  • Salariu:
    2.080 RON
  • Tip job:
    Full-Time
  • Publicat:
    4 ani in urma
  • Categorie:
    Altele
  • Termen limita:
    Open
  • Nivelul Jobului:
Descriere Locuri de munca Manipulant

Responsabilitati principale:
• Executa lucrari de incarcarea si descarcare a recipientelor de colectare deseuri in vederea distributiei catre clienti;
• Asambleaza si manipuleaza recipiente de colectare a deseurilor;
• Pregateste comenzile de recipiente ce urmeaza a fi distribuiti;
• Executa lucrari de incarcare a utilajelor cu recipiente de colectare a deseurilor;
Cerinte:
• Persoana harnica si onesta care isi doreste un loc de munca stabil;
• Orientare catre rezultat;
Beneficii:
• Salariu fix + tichete masa + al 13- lea salariu;
• Contract individual pe durata determinata cu prosibilitate preluarii pe perioada nedeterminata
• Tichete de masa in valoare de 15 lei

Prin aplicarea la aceasta pozitie va exprimati acordul ca datele dvs cu caracter personal sa fie colectate, prelucrate si stocate de catre SC Retim Ecologic Service SA in scopul inscrierii in baza de date , recrutarii, selectiei, conform Regulamentului privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal.

Prin transmiterea datelor dvs personale prin corespondenta electronica adresata Retim sau prin aplicarea in cadrul unei platforme online de locuri de munca si prin intermediul platformelor media (Facebook, LinkedIn, etc), va exprimati acordul expres si neechivoc ca aceste date sa fie prelucrate de catre SC Retim Ecologic Service SA.