Programator CNC

  • Locatie:
  • Salariu:
    € 16 - € 18 / ora
  • Tip job:
    Full-Time
  • Publicat:
    9 luni in urma
  • Categorie:
    Altele
  • Termen limita:
    3 august 2024
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    English, French

Cautam programatori/operatori CNC pe masina de frezat cu experienta pentru o companie colaboratoare specializată în prelucrarea cutiilor de viteze, carcaselor, pompelor și pieselor de transmisie din fontă gri și nodulară sau aluminiu.
În fiecare zi, cei 60 de operatori ai lor își folosesc cunoștințele și standardele înalte pentru a livra piese de înaltă calitate clienților noștri la nivel mondial.

Descrierea postului

Operarea și configurarea independentă a mașinilor controlate CNC de ultimă generație achiziționate recent.

Experientă in frezare:
– Frezare între o dimensiune de XYZ 600 mm până la o dimensiune maximă de XYZ 2000 x 1400 x 1350 mm.

Prelucrare pe verticală
– Mărci: Victor, Mazak
– Dimensiuni medii: 1300 x 600 x 610

Prelucrare orizontală
– Mărci: Heller, Excello, Huller Hille
– Dimensiuni min 630 x 630 x 630
– Dimensiuni max 2000 x 1400 x 1350

Candidatul ideal

– Pregătirea tehnică și experiență anterioară
– Simț de responsabilitate și inițiativă
– Îți place varietatea în meseria ta
– Munca in ture nu te sperie
– Limba engleza la nivel conversational

Beneficii
– Contract belgian de muncă și salariu în funcție de experiența ta
– Decontarea primului drum din România în Belgia în valoare de maxim 150 euro, în funcție de costul transportului ales de dumneavoastră
– Al 13-lea salariu
– Bani de vacanță
– Asigurare medicală
– Zile legale libere plătite
– Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.