Pilot Incercare Auto – Titu

  • Locatie:
  • Salariu:
    negociabil
  • Publicat:
    o lună in urma
  • Categorie:
    Altele
  • Termen limita:
    Open
  • Nivelul Jobului:

Prezentare loc de munca

Descrierea jobului

Realizeaza activitati de testare a autovehiculelor, tinand cont de cerintele predefinite in

documente specifice si caiete de sarcini.

Ofera informatii privind caracteristicile tehnice ale vehiculului: comportamentul si

functionarea vehicului in diferite conditii, aspecte tehice care nu se incadreaza in conditiile de

functionare optime.

Cerinte :

Minim 6/12 luni experienta intr-o pozitie similara

Permis categoria B – minim 3 ani vechime

Permis categoria C/E constituie un avantaj

Cunosterea legislatiei rutiere in vigoare, fara cazier judiciar

Persoana responsabila, orientata spre rezultat

Program de lucru

Luni-Vineri( Sambata,Duminica,optional), in trei schimburi.

Beneficii:

Salariu fix

Diurna

Job publicat pe jobslist.ro: Anunturi locuri de munca