Orderpickeri in Utrecht

  • Locatie:
  • Salariu:
    € 1.570 / 4 saptamani
  • Tip job:
    Full-Time
  • Publicat:
    2 ani in urma
  • Categorie:
    Administrativ / Logistica
  • Termen limita:
    Open
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    Dutch, English, Polish

Va asigurăm un loc de muncă sigur, stabil, disponibil IMEDIAT, într-un oraș interesant, oferind oportunitati de avansare in cariera si o colaborare de lunga durata.

Cerințe:

· Limba engleza nivel mediu A2 – obligatoriu;

· Permis de conducere cat. B (costituie un avantaj);

· Responsabilitate,seriozitate,implicare.

Ce oferim:

– Siguranța zilei de mâine, stabilitate;

– Atmosfera de lucru plăcută, munca in sine este ușoară;

-Transport gratuit la si de la locul de munca la cazare

-Ore garantate prin contractul de munca si posibilitati de avansare in cariera

-Cazare asigurata 50EUR/saptamana , adica doar 200EUR la 4 saptamani

-Asigurare de sanatate 98EUR la 4 saptamani. Angajatii nostrii beneficiaza de o asigurare simpla si eficienta .

-Concediu si indemnizație de vacanță 8% din salariul brut.

-Posibilitatea de a lucra suplimentar si de a face ture extra.

-Orele suplimentare peste contract sunt platite cu 0.90EUR mai mult la salarizarea pe ora.

Contractul de munca este olandez, semnat direct intre muncitor si angajatorul olandez disponibil in engleza si olandeza. Contractul este pe o perioada de 6luni cu posibilitatea de prelungire.

Responsabilități:

· Activitate de lucrător depozit, orderpicking cu scanner pe voce pentru produse nealimentare pentru un retailer olandez . Scanner-ul este in limba engleza . Se lucreaza in doua schimburi si exista posibilitatea de acordare de ore suplimentare si zile extra.

Noi, angajații de la Stuwarooij, vă vom ajuta să obțineți toate acestea la sosirea dumneavoastră în Olanda: numărul de identificare, asigurarea de sănătate, contul bancar și cazarea.

Daca sunteti interesat va rog sa trimiteti CV-ul dumneavoastra la adresa mea de mail: [email protected]

Aplicați folosind butonul vizibil în reclamă.

Numar de contact: +31 643 150 230.

Te invitam!