Operatori CNC

  • Salariu:
    negociabil
  • Publicat:
    3 ani in urma
  • Categorie:
    Productie
  • Termen limita:
    28 ianuarie 2022
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    Romanian

Debeo Jobs SRL angajează operatori CNC cu experiență și cunoștințe minime de desen tehnic.

CERINȚE
• Absolvent liceu sau scoală profesională;
• Persoană organizată, serioasă, dinamică și proactivă;
• Disponibilitate de a lucra în schimburi;
• Bune abilități de comunicare și lucru în echipa;
• Punctualitate și eficiență;
• Experiența ca operator într-o companie de producție constituie avantaj.

DESCRIEREA JOBULUI Operatori CNC
• Efectuează întreținerea preventivă a utilajului de producție;
• Respectă documentația de producție (routing) și desenul de execuție;
• Efectuează set-up-ul (reglarea mașinii) și operează utilajul de producție;
• Se asigură că are dispozitivele și instrumentele de măsură adecvate pentru piesele în lucru;
• Efectuează măsurătorile și înregistrează datele complet si corect pentru a asigura calitatea producției.

  • BENEFICII
    •Tichete de masă: 20 lei – numărul bonurilor de masă este egal cu numărul zilelor lucrate într-o lună calendaristică;
    •Transport: 80 lei lunar ;
    • Bonus de vacantă: 1100 lei net – bonusul va fi acordat procentual pentru perioada lucrata din an;
    • Paște: 500 lei – tichete cadou;
    • Crăciun: 500 lei – tichete cadou;
    • 8 Martie: 150 lei – tichete cadou(F);
    • Spor lucru de noapte: 25%;
    • Spor lucru de weekend: 100%;
    • Spor ore suplimentare: 100%;Ne puteti contacta la:
    – whatsapp: 0770606879
    – tel.: 0770606879