Operator introducere,validare si prelucrare date/ Pontaj (Bucuresti)

  • Salariu:
    negociabil
  • Publicat:
    5 ani in urma
  • Categorie:
    Office / Back-office / Secretariat
  • Termen limita:
    Open
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    English

Candidatul/Candidata potrivit(a):
Daca esti organizat(a), eficient(a) in prioritizarea task-urilor, intelegi importanta respectarii termenelor de livrare, atunci esti persoana potrivita!

Responsabilitati:
Colectarea, centralizarea si prelucrarea datelor referitoare la timpul de lucru al salariatilor in Aplicatii interne;
Verificarea saptamanala/lunara a datelor introduse pe baza documentelor primite;
Activitati de raportare.

Cerinte / Competente:
Studii medii/superioare;
Experienţă în lucrul cu pontaje/departament HR reprezinta in avantaj;
Cunostinte de administrare de personal reprezinta un avantaj;
Cunoștințe solide Engleza (scris, vorbit), PC si Office (avansat Excel);
Capacitate de analiză, atenție la detalii, abilitatea de a lucra cu cifrele;
Abilități de organizare, planificare și prioritizare;
Capacitate de comunicare, flexibilitate, adaptabilitate;
Spirit de echipă.

Contact:
[email protected]
+40 (761) 598 266