Operator Control Nedistructiv (NDT)

  • Locatie:
  • Salariu:
    negociabil
  • Publicat:
    2 săptămâni in urma
  • Categorie:
    Productie
  • Termen limita:
    29 mai 2024

HRvizer recrutează pentru Șantierul Naval Damen Operator Control Nedistructiv (NDT), care să efectueze verificări nedistructive cu radiații X, în laboratorul de Control Nedistructiv și pe fluxul de realizare a navelor din Șantierul Naval Damen.
Responsabilități:
• Testare vizuală NDT, testare penetrantă, control dimensional;
• Aplicarea cerințelor sistemului de management integrat în cadrul echipei de proiect;
• Asigurarea respectării standardelor și reglementărilor de siguranță;
• Documentarea activităților de asigurare a calității și elaborarea rapoartelor de audit;
• Raportarea neconformităților;
• Susținerea depozitării prin inspectarea bunurilor receptionate;
• Pregătirea documentelor de calitate pentru livrarea produselor.

CERINȚE CANDIDAT
• Studii medii-diplomă de absolvire minim 10 clase;
• Experiență în domeniul radiațiilor penetrante (Rx)
• Certificare CNCAN și permis de exercitare nivel 2 examinare vizuală și control lichide penetrante
• Certificare standard de calitate ISO 9001
• Autorizare ISCIR;
• Cunoștințe avansate ale pachetului MS-Office.
BENEFICII
• Asigurare privată de sănătate;
• Prime anuale de sărbători;
• Primă de loialitate;
• Zile suplimentare de concediu în funcție de vechime;
• Tichete de masă;
• Transport gratuit;
• Bonusuri de performanță;
• Asistență financiară pentru cazuri medicale/sociale;
• Oportunități de mobilitate națională/internatională.
Dacă sunteți interesat să faceți parte dintr-o echipa dinamică, vă rugăm să aplicați cu un cv actualizat la adresa de email: [email protected] sau să sunați la numarul de telefon: 0799.22-11-33.