Operator CNC

Recrutăm Operatori CNC pentru angajare!
Îți dorești să te dezvolți într-un mediu plăcut, cu utilaje moderne, în meseria ta? Te așteptăm în Belgia!

Căutăm operatori pentru următoarele mașini CNC:
• freză;
• strung;
• mașină de îndoit / tăiat / debitat;
• mașină de găurit / perforat / ștanțat.

Este necesar să cunoști la nivel conversațional limba engleză / franceză.

Descrierea postului
• Configurarea și exploatarea uneia sau mai multor mașini cu plăci CNC;
• Ești responsabil pentru calitatea pieselor livrate;
• Iei măsurătorile necesare.

Beneficii
• Contract belgian de muncă și salariu în funcție de experiența ta
• Decontarea primului drum din România în Belgia în valoare de maxim 150 euro, în funcție de costul transportului ales de dumneavoastră
• Al 13-lea salariu
• Bani de vacanță
• Asigurare medicală
• Zile legale libere plătite
• Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.