Operatoare Amanet si Schimb Valutar

Candidatul ideal

– Studii medii: Bacalaureat (diploma de bacalaureat reprezintă o condiție obligatorie);
– Cunoştinţe de operare PC (pachetul Microsoft Office);
– Abilități de calcul;
– Abilităţi foarte bune de comunicare și persuasiune;
– Empatie și aptitudini interumane;
– Atenție la detalii;
– Perseverență și dorință de colaborare pe termen îndelungat.

Descrierea jobului

  1. Responsabilităţi:
    – Verificarea şi evaluarea garanţiilor – bijuterii din aur și argint, obiecte electronice;
    – Întocmirea documentaţiei pentru acordarea împrumuturilor;
    – Efectuarea plaţilor şi a încasărilor;
    – Consilierea clienţilor.

Beneficii :
– Aprecierea, recunoaşterea și recompensarea performanţelor;
– Oportunități reale de promovare;
– Activarea într-o companie de succes;
– Siguranţa locului de muncă;
– Munca alături de un personal calificat;
– Program flexibil;
– Salariu motivant;
– Comisioane și bonusuri;
– Tichete de masă, tichete cadou oferite cu ocazia sărbătorilor;
– Abonament medical la clinica privata Medlife;
– Oferirea unui training pentru ocuparea postului, lipsa experienţei în domeniu nu constituie un dezavantaj;
– Perioada de training va fi plătită conform salariului.