Nevoia urgentă a lucrătorilor în construcții și a șoferilor profesioniști

  • Salariu:
    negociabil
  • Tip job:
    Full-Time
  • Publicat:
    3 ani in urma
    Administrativ / Logistica, Constructii / Instalatii, Transport / Distributie
  • Termen limita:
    14 iunie 2021
  • Nivelul Jobului:

Locuri de munca in constructii

Căutăm muncitori competenți în construcții care să lucreze la clădiri, drumuri și alte proiecte de construcții. Vei fi cel care va ajuta planurile arhitecților și inginerilor să prindă viață și să devină structuri pline și solide.
Experiența în lucrul la proiecte relevante și utilizarea echipamentelor este esențială. Trebuie să aveți forță fizică, rezistență și să lucrați bine cu mâinile. A fi bun în colaborare și respectarea instrucțiunilor și regulilor de siguranță sunt, de asemenea, importante.

Responsabilități

-Asista comercianții și operatorii de mașini în proiecte de construcții
-Reparați și rupeți schele, rampe etc. cu atenție la siguranță
-Descărcați și transportați materiale pe șantierele de construcții
-Utilizați echipamente pentru a sparge forme și structuri vechi
-Utilizați explozivi pentru a demola structurile conform instrucțiunilor
-Pregătiți și aplicați materiale de construcție pentru a construi structuri sau pentru a umple goluri (de exemplu, ciment)
-Beti netezi si nivelati beton nou sau alte materiale
-Curățați locul de resturi și materialul aruncat
-Puneți semnale de trafic acolo unde este cazul

Pentru a fi muncitor în construcții nu trebuie să vă puteți ocupa de toate responsabilitățile de mai sus. Doar câțiva dintre ei încă mai sunt cu Dumnezeu. Aplicați împreună cu CV-ul pentru informații suplimentare.

We are looking for Drivers to transport clients in a comfortable, safe and timely manner. Driver’s responsibilities include arranging regular cleaning and maintenance services for the vehicle, planning each route based on road and traffic conditions and managing payments.

Ultimately, you will help us increase customer satisfaction, making sure clients depend on us for their transportation needs. To be considered for this role, you should have a valid driver’s license and a clean driving record with no traffic violations. Note that you don’t need to have a car; we provide drivers with our own vehicles.

-Map out driving routes ahead of time to determine the most expedient trip

-Pick up clients from the place and at the time they’ve requested

-Collect payments and issue receipts

-Listen to traffic and weather reports to stay up-to-date on road conditions

-Adjust the route to avoid heavy traffic or road constructions, as needed

-Answer clients’ questions about the area and local places of interest

-Ensure the car seats are clean and comfortable for all riders

-Schedule regular car service appointments and report any issues

-Book car wash and detailing services to maintain interior and exterior cleanliness of the car

This opening just like all our job positions is open for both male and female. To apply, send us your cv for further information.