Muncitori montaj panouri fotovoltaice – Olanda

  • Locatie:
  • Salariu:
    € 10 - € 13 / net/ ora
  • Publicat:
    1 an in urma
  • Categorie:
    Altele
  • Termen limita:
    30 aprilie 2024
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    English

Angajăm Muncitori pentru montare panouri fotovoltaice în Olanda.

– Job stabil, se oferă training la început

– Locație: zona Nijmegen.

Cerințe:

• experiență minimă în domeniu (avantaj);

• limba engleză la nivel mediu (obligatoriu);

• permis de conducere cat. B;

• fără probleme în a lucra la înălțime;

• persoană autonomă și responsabilă.

Responsabilități:

• montarea panourilor fotovoltaice pe structură, conform planului;

• activitatea se desfășoară atât la sol, cât și la înălțime;

• abilitatea de a lucra în echipă și individual.

Ofertă și beneficii:

• salariu între 10 – 12,50 Euro net/ oră în funcție de experiență;

• program de lucru full time;

• cazare gratuită și mașină de serviciu în Olanda asigurată;

• job stabil cu contract pe termen lung;

• angajarea cu contract românesc, detașare cu formularul A1;

• asigurare medicală în România și în Olanda;

• nu se percep comisioane sau taxe.

Informații suplimentare la telefon/ WhatsApp: 0734 458 410.