Muncitori pentru incarcare/descarcare de containere

  • Salariu:
    € 1.630 - € 1.850 / 4 saptamani
  • Publicat:
    2 ani in urma
  • Categorie:
    Administrativ / Logistica
  • Termen limita:
    Open
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    Dutch, English, Polish, Romanian

Va asigurăm un loc de muncă sigur, stabil, disponibil IMEDIAT, într-un oraș interesant, oferind oportunitati de avansare in cariera si o colaborare de lunga durata .

Cerinte:

  • Limba engleza nivel conversational – obligatoriu;
  • Se acceptă doar persoane apte pentru muncă fizică;
  • Permis de conducere cat.B constituie un avantaj;

Ce oferim:

– Siguranța zilei de mâine, stabilitate;

– Atmosfera de lucru plăcută;

-Transport gratuit la si de la locul de munca la cazare;

-Ore garantate prin contractul de munca si posibilitati de avansare in cariera;

-Cazare asigurata 50 EUR/saptamana , adica doar 200 EUR la 4 saptamani;

-Asigurare de sanatate 98 EUR la 4 saptamani. Angajatii nostrii beneficiaza de o asigurare simpla si eficienta;

-Concediu si indemnizație de vacanță 8% din salariul brut;

-Acordarea de bonusuri de performanta, la buna functionare, de pana la 175 EUR brut dupa 3 luni de colaborare.

  • Salariu motivant 1630.20 EUR brut/ 4 saptamani 160h.

Contractul de munca este olandez, semnat direct intre muncitor si angajatorul olandez disponibil in engleza si olandeza. Contractul este pe o perioada de 6luni cu posibilitatea de prelungire.

Responsabilități:

  • Încarcat/descarcat containere manual in echipa

Noi, angajații de la Stuwarooij, vă vom ajuta să obțineți toate acestea la sosirea dumneavoastră în Olanda: numărul de identificare, asigurarea de sănătate, contul bancar și cazarea.

Daca sunteti interesat va rog sa trimiteti CV-ul dumneavoastra la adresa mea de mail: [email protected]

Numar de contact: +31 643 150 230

Aplicați folosind butonul vizibil în reclamă.

Te invitam!