Muncitor la drumuri – Belgia

  • Locatie:
  • Salariu:
    € 2.200 - € 2.400 / luna
  • Publicat:
    11 luni in urma
  • Categorie:
    Constructii / Instalatii
  • Termen limita:
    4 august 2024
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    English, French

Descrierea postului

  • Realizarea de sapaturi ( manuale sau cu masinarii ) si nivelare pamant
  • Montatarea de tevi de canalizare, colectoare de apa, capace pentru gurile de vizita, adaposturi
  • Instalare fibra optica
  • Montarea de borduri, piatra cubica.
  • Munca cu masinarii mici ( laser, masina de batatorit, rotopercutor etc ).

Cerințele postului

  • Experiență relevanta in domeniu
  • Cunoașterea limbii engleze sau franceze la nivel conversational
  • Permisul de conducere categoria B este o necesitate, mașina proprie este considerată un avantaj

Beneficii

  • Contract belgian de muncă și salariu în funcție de experiența ta
  • Decontarea primului transport din România în Belgia în valoare de maxim 150 euro, în funcție de costul transportului ales de dumneavoastră
  • Al 13-lea salariu
  • Bani de vacanță
  • Asigurare medicală
  • Zile legale libere plătite

Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.

Pentru detalii ne puteti contacta la nr de telefon +40 742 829 239

Job publicat pe jobslist.ro: Anunturi locuri de munca