Muncitor acoperisuri

  • Locatie:
  • Salariu:
    € 2.200 - € 2.400 / luna
  • Tip job:
    Full-Time
  • Publicat:
    4 luni in urma
  • Categorie:
    Constructii / Instalatii
  • Termen limita:
    29 februarie 2024
  • Nivelul Jobului:

Descrierea postului

– Pregătirea suprafeței de lucru;
– Realizarea izolației acoperisului;
– Instalarea jgheaburilor și a puțurilor de scurgere;
– Montarea următoarelor elemente: de structură, țigle, panouri, plăci, roofing, EPDM, geamuri de acoperiș;
– Evaluarea calității materialelor utilizate pentru lucrările de acoperiș și a echipamentelor necesare.

Candidatul ideal

– Să nu ai frică de înălțimi;
– Să fii meseriaș în acoperișuri, cu experiență demonstrată la alte lucrări.

Beneficii
– Contract belgian de muncă și salariu în funcție de experiența ta
– Decontarea primului transport din România în Belgia în valoare de maxim 150 euro, în funcție de costul transportului ales de dumneavoastră
– Al 13-lea salariu
– Bani de vacanță
– Asigurare medicală
– Zile legale libere plătite
Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.

Job publicat pe jobslist.ro: Anunturi locuri de munca