Muncitor in productie

  • Salariu:
    € 1.570 / 4 saptamani
  • Publicat:
    2 ani in urma
  • Categorie:
    Productie
  • Termen limita:
    Open
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    English
Va asigurăm un loc de muncă sigur, stabil, disponibil IMEDIAT, într-un oraș interesant, oferind oportunitati de avansare in cariera si o colaborare de lunga durata .
Cerințe:
Limba engleza nivel mediu A2 – obligatoriu;
Permis de conducere cat. B (costituie un avantaj);
Responsabilitate,seriozitate,implicare.
Ce oferim:
– Siguranța zilei de mâine, stabilitate;
– Atmosfera de lucru plăcută;
-Transport gratuit la si de la locul de munca la cazare;
-Ore garantate prin contractul de munca si posibilitati de avansare in cariera;
-Posibilitate de a lucra ore suplimentare in fiecare perioada;
-Cazare asigurata 50 EUR/saptamana , adica doar 200EUR la 4 saptamani;
-Asigurare de sanatate 98 EUR la 4 saptamani. Angajatii nostrii beneficiaza de o asigurare simpla si eficienta;
-Concediu si indemnizație de vacanță 8% din salariul brut;
-Iți oferim echipament pentru munca: tricouri, hanorac si safety shoes.
Salariu motivant 1570.20 EUR brut/ 4 saptamani 160h.
Contractul de munca este olandez, semnat direct intre muncitor si angajatorul olandez disponibil in engleza si olandeza. Contractul este pe o perioada de 6luni cu posibilitatea de prelungire.
Responsabilități:
Se lucreaza in prelucrarea materiei prime, productie si operare, dar si in serviciile de expediere. Se lucreaza in 2 schimburi.
Noi, angajații de la Stuwarooij, vă vom ajuta să obțineți toate acestea la sosirea dumneavoastră în Olanda: numărul de identificare, asigurarea de sănătate, contul bancar și cazarea.
Daca sunteti interesat va rog sa trimiteti CV-ul dumneavoastra la adresa noastra de mail: [email protected]
Numere de contact: +31 643 150 230.
De asemenea pot fi contactat prin intermediul Messenger sau Whatsapp.
Te invitam!