Montatori punti de teak pentru yachturi – Olanda

  • Locatie:
  • Salariu:
    € 2.100 - € 2.650 / Luna
  • Publicat:
    4 săptămâni in urma
    Constructii / Instalatii, Naval / Aeronautic, Prelucrarea lemnului / PVC
  • Termen limita:
    30 aprilie 2024
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    English

Angajăm Montatori punti de teak. Se lucrează în șantiere navale din Olanda, pe bărci/ yachturi de diferite dimensiuni. Dacă aveți experiență în domeniul nautic și vă pasionează lucrul cu detalii fine, această poziție ar putea fi potrivită pentru dumneavoastră.

Responsabilități:

– Montarea și instalarea punților de teak pe yachturi, conform specificațiilor tehnice:  lipirea panourilor prin vid, fixarea plăcilor, lucrări de ajustare/ frezare/ șlefuire;

– Lucrul cu echipamente și unelte specifice pentru a asigura un rezultat de calitate;

– Tăierea și ajustarea prefabricatelor se face după plan tehnic.

Cerințe:

–  Experiență anterioară în montarea puntelor de teak sau în domeniul nautic;

–  Abilități excelente de lucru manual și atenție la detalii;

–  Capacitatea de a lucra eficient atât independent, cât și în echipă;

–  Cunoștințe de bază de limba engleză sau olandeză.

Condiții și beneficii:

– program de lucru full time;

– cazare asigurată gratuit;

– mașină de serviciu asigurată;

– contract pe termen lung;

– angajare cu contract românesc, detașare cu formularul A1;

– în România se plătesc taxele și contribuțiile la stat;

– asigurare medicală în România și în Olanda;

– nu se percepe nicio taxă de angajare.

Beneficiind de această oportunitate, veți lucra într-un mediu dinamic, alături de profesioniști din industria navală. Veți avea posibilitatea de a vă dezvolta abilitățile tehnice și de a contribui la crearea unor yachturi de lux.

Informații suplimentare la telefon/ WhatsApp: 0734 458 410.