Montator usi si ferestre pvc/aluminiu

  • Locatie:
  • Salariu:
    € 2.200 - € 2.400 / luna
  • Publicat:
    11 luni in urma
  • Categorie:
    Constructii / Instalatii
  • Termen limita:
    Open
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    English, French

Ești montator tâmplărie PVC și aluminiu? Dorim să te cunoaștem! Căutăm o persoană cu experiență care să ofere prin munca sa clienților: căldură, liniște și siguranță.

Jobul este disponibil în Belgia.

Descrierea postului

– indepartarea geamurilor și ușilor existente
– instalarea geamurilor și ușilor (și a sticlei)
– amplasarea tâmplăriei exterioare: verande

Jaluzele solare
– instalarea obloanelor și a barierelor
– instalarea si fixarea jgheaburilor

Candidatul ideal

-Experiență cu PVC sau aluminiu;
-Experiență cu bormașina / mașina de tăiat;
-Permis de conducere categoria B și mijloc de transport;
-Limba engleză sau franceza la nivel conversațional.

Beneficii

-Contract belgian de muncă și salariu în funcție de experiența ta
-Decontarea primului drum din România în Belgia în valoare de maxim 150 euro, în funcție de costul transportului ales de dumneavoastră
-Al 13-lea salariu
-Bani de vacanță
-Asigurare medicală
-Zile legale libere plătite
-Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.

Job publicat pe jobslist.ro: Anunturi locuri de munca