Montator tamplarie pvc si aluminiu

  • Locatie:
  • Salariu:
    € 2.200 - € 2.400 / luna
  • Publicat:
    12 luni in urma
  • Categorie:
    Constructii / Instalatii
  • Termen limita:
    Open
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    English, French

Companie cu peste 30 de ani vechime pe piata muncii, specializata pe productie si montaj de tamplarie de PVC si aluminium este in cautare de montatori cu experienta.

Perfectionismul si seriozitatea pe care aceasta companie le are, i-a adus printre cele mai de prestigiu companii din zona.

Descrierea postului
  • Montarea ferestrelor și ușilor din Aluminium si PVC
  • Finisaj
  • Lucrul pe diferite şantiere
  • Citirea planului de lucru
  • Lucrul la înălţime
Candidatul ideal
  • Experiență minimă de 3 ani într-o poziție similară
  • Motivație și dorința de a presta muncă grea
  • Cunoştinţe de comunicare ȋn limba franceză sau engleză
  • Permis de conducere categoria B si mijlocul de transport se considera un avantaj
Beneficii
  • Contract de muncă belgian
  • Salariu motivant conform baremelor
  • Posibilitatea unui contract fix
  • Instruire in toate formalitățile legate de ocuparea forței de muncă în Belgia
  • Sprijin ȋn limba română cu tot ceea ce tine de administratie si acomodare.

Job publicat pe jobslist.ro: Anunturi locuri de munca