Montator usi si ferestre pvc/aluminiu

  • Locatie:
  • Salariu:
    € 2.200 - € 2.400 / luna
  • Publicat:
    4 luni in urma
  • Categorie:
    Constructii / Instalatii
  • Termen limita:
    16 noiembrie 2024
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    English, French

Descrierea postului

– indepartarea geamurilor și ușilor existente

– instalarea geamurilor și ușilor (și a sticlei)

– amplasarea tâmplăriei exterioare: verande

Jaluzele solare

– instalarea obloanelor și a barierelor

– instalarea si fixarea jgheaburilor

Candidatul ideal

-Experiență cu PVC sau aluminiu;

-Experiență cu bormașina / mașina de tăiat;

-Permis de conducere categoria B, masina reprezinta avantaj;

-Limba engleză sau franceza la nivel conversațional.

Beneficii

-Salariu în funcție de experiența ta incepand cu 18-19 euro brut/ora;

-Transport decontat;

-Bani de vacanță;

-Bonuri de masă;

-Asigurare medicală;

-Zile legale libere plătite;

-Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.

Job publicat pe jobslist.ro: Anunturi locuri de munca