Mester-Constructii

  • Locatie:
  • Salariu:
    € 2.250 / 2250
  • Tip job:
    Full-Time
  • Publicat:
    2 ani in urma
  • Categorie:
    Constructii / Instalatii
  • Termen limita:
    Open
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    Romanian

Mester/Santierist

Ce vei face la locul de munca

Vei beneficia de: • un salariu de 12,50 EUR net

• cazare asigurată și plătită de firma angajatoare, inclusiv cheltuielile de întreținere;

• contract de muncă încheiat direct cu angajatorul austriac pentru o perioadă nedeterminată

 • asigurări (medicală, în caz de accident); • dezvoltare și avansare pe plan profesional;

loc de muncă stabil și sigur la angajator serios și verificat;

Atribuțiile postului:

•organizarea santierului
• pregătire materiale de construcții;

• tăierea de cărămidă și piese prefabricate și introducerea lor în forme; • finisarea construcției;

• alte atribuții stabilite în fișa postului sau de către superior;

Cerințele postului:  permis de conducere categ.B;