Mecanic camioane (Olanda), 535 EUR net/săpt+cazare

  • Locatie:
  • Salariu:
    € 535 / luna
  • Tip job:
    Full-Time
  • Publicat:
    1 an in urma
  • Categorie:
    Auto / Echipamente
  • Termen limita:
    23 decembrie 2022
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    English
  • Vei beneficia de:un salariu de 535 EUR net / săptămână;cazare asigurată și plătită de firma angajatoare, inclusiv cheltuielile de întreținere;

    contract de muncă încheiat direct cu angajatorul olandez​;

    contract de mediere transparent cu societatea Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe, fără clauze abuzive;

    posibilitate de a primi un avans după 40 ore lucrate;

    dreptul la concediu;

    un bonus de min. 25% pentru orele suplimentare;

    Atribuțiile postului:

    reparații mecanice (de ex. becuri, ambreiaj, frâne, direcție, cutii de viteză, suspensie, sistem de evacuare, articulații sferice, electrice, hidraulice, pneumatice);

    alte atribuții stabilite în fișa postului sau de către superior;

    Cerințele postului:

    cunoștințe de limba engleză – la nivel conversațional;

    experiență în domeniu;

    certificat VCA și BSN valabil;

    permis de conducere categoria B;

    seriozitate și punctualitate din partea candidaților;

    Vrei un job?

    Contactează-ne la unul din numerele de telefon: 0771 236 319, 0772 228 893 sau 0770 422 954.

    Lasă-ne mai jos datele tale de contact, iar noi vom lua legătura cu tine în cel mai scurt timp.

    Te asigurăm că serviciile noastre de plasare a forței de muncă în străinătate sunt și vor rămâne mereu gratuite!