Mecanic Camioane

  • Locatie:
  • Salariu:
    € 18 - € 20 / ora
  • Tip job:
    Full-Time
  • Publicat:
    4 luni in urma
  • Categorie:
    Altele
  • Termen limita:
    19 martie 2023
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    English, French

Cautam mecanici de camioane pentru companiile colaboratoare situate in zona flamanda a Belgiei.

Descrierea postului
Sunteți responsabil pentru diverse tipuri de reparații, sunteți capabil să faceți întreținerea mică și mare, stiti să efectuați mecanică grea, puteți face diagnoza prin computer.

Candidatul ideal
Sunteți un mecanic cu experienta
Sunteți pasionat de mașini
Sunteti îndemânatic și va place să lucrati cu mâinile dvs.
Sunteti motivat si punctual
Știti cum să folositi un computer pentru a executa diagnosticarea
Puteți pregăti mașina pentru control tehnic
Vorbiti engleză sau franceză la nivel conversațional.

Beneficii
Un salariu foarte atractiv și alte bonusuri suplimentare
Posibilități de a vă dezvolta și dezvolta abilitățile
O posibilitate de a lucra într-un garaj bun, cu un mediu de lucru excelent
Posibilitatea de a semna un contract permanent după o perioadă de probă.