Lucrator Depozit Olanda (fara comision)

  • Locatie:
  • Salariu:
    € 1.200 - € 1.800
  • Publicat:
    5 ani in urma
  • Categorie:
    Administrativ / Logistica
  • Termen limita:
    30 septembrie 2019
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    English

Angajari in Olanda. Posturi disponibile saptamanal. FARA COMISION!

Cerinte:

  • Limba engleza conversational- OBLIGATORIU
  • este capabil sa lucreze eficient atat individual, cat si in echipa
  • nu este necesara experienta in depozit
  • persoane seriose (oferim contract pe termen lung 9-12luni) cu posibilitate de prelungire
  • acceptam persoane intre 18-60 de ani, cupluri, prieteni etc

Responsabilitati:

  • Sortare marfuri/produse, impachetat si etichetat
  • Selectare produse pe baza unei liste/scaner (ordepicker)
  • Pregatire comenzi pentru a fi livrate catre clienti
  • Controlul calitatii (verificari)
  • Lucratori la linie/banda
  • Lucratori pe stivuitor (forklift/reachtruck) cu sau certificat , dar cu experienta

Oferim:
– salarizare intre 10-12 euro brut (9-11 net), in functie de nivelul de limba engleza
– plata salariu saptamanal
– cazare (contra-cost)
– oferim suport in obtinerea asigurarii de sanatate obligatorie si a numarului BSN (obligatoriu pentru a lucra legal in Olanda si pentru reducerea taxelor)

Mai multe detalii la telefon 0752132200, de Luni-Vineri, intre orele 9-17 (se verifica nivelul de limba engleza)