Lider de echipa

  • Locatie:
  • Salariu:
    € 1.630 / 4 saptamani
  • Publicat:
    3 ani in urma
  • Categorie:
    Administrativ / Logistica
  • Termen limita:
    Open
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    Dutch, English, Polish

Îți place logistica?

Atunci, vă oferim cel mai bun loc de muncă, disponibil IMEDIAT, într-un oraș interesant, oferind oportunități de avansare în carieră și colaborare pe termen lung.

În calitate de maistru, sunteți responsabil pentru procesele și echipa din cadrul propriului departament. Vă gestionați și motivați în permanență echipa și vă străduiți, de asemenea, să îmbunătățiți procesul de functionare.

Cerințe:

Engleză nivel intermediar B1 – obligatoriu;

Permis de conducere cat. B (este obligatoriu);

Responsabilitate, seriozitate, implicare.

Experiență în logistică ca orderpicker, cu sistem de selecție de comenzi prin voce.

Ceea ce oferim:

– Securitatea de mâine, stabilitate;

– Atmosferă plăcută de lucru;

-Transport gratuit la și de la locul de muncă la cazare;

-Ore garantate prin contractul de muncă și posibilitățile de avansare în carieră;

-Posibilitatea de a lucra ore suplimentare în fiecare perioadă

-Cazare asigurată 50 EUR / săptămână, doar 200 EUR la fiecare 4 săptămâni;

-Asigurare de sănătate 98 EUR la fiecare 4 săptămâni. Angajații noștri beneficiază de o asigurare simplă și eficientă;

-Sărbători și indemnizație de concediu 8% din salariul brut;

-Oferim echipamente de lucru: tricouri, hanorace și încălțăminte de siguranță.

Salariu motivant începând cu 1630,20 EUR brut / în primele 4 săptămâni / 160h cu avansare dupa prima perioada.

Contractul de muncă este olandez, semnat direct între lucrător și angajatorul olandez disponibil în engleză și olandeză. Contractul este pe o perioadă de 6 luni cu posibilitatea prelungirii.

Responsabilități:

Candidatul trebuie să vorbească engleza comunicativă și să aibă aptitudinea de a conduce un grup de +, – 30 de angajați.

Program: luni-sâmbătă, în 2 schimburi

Duminicele sunt, de asemenea, posibile.

Echipa Stuwarooij vă va ajuta să obțineți toate acestea la sosirea dvs. în Olanda: număr de identificare, asigurare de sănătate, cont bancar și cazare.

Dacă sunteți interesat, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa noastră de e-mail: [email protected]

Număr de contact: +31 643 150 230

De asemenea, putem fi contactați prin Messenger sau Whatsapp.

Te invitam!