Junior Suport Clienti

  • Salariu:
    negociabil
  • Publicat:
    5 ani in urma
  • Categorie:
    Relatii clienti / Call center
  • Termen limita:
    Open

Candidatul ideal

Daca esti in cautarea unui job stabil care sa iti ofere startul in dezvoltarea profesionala, atunci te asteptam in echipa noastra.
Noi nu cautam sa ai experienta, ci oferim experienta!

Descrierea jobului

Ce ne dorim de la tine?

Bune ablilitati de comunicare
Cunostinte PC pentru a te familiariza usor cu aplicatiile noastre
Deschidere si interes in ceea ce priveste dezvoltarea ta.

Care va fi rolul tau?
Vei gestiona apeluri telefonice;
Vei nota si actualiza in aplicatia interna, informatiile obtinute;
Vei raspunde solicitarilor clientilor si le vei oferi suport prin e-mail;
Activitate de back office, prelucrare date.

Ce iti oferim?

Program de lucru flexibil, 8h/zi,
Abonament medical la Regina Maria, posibilitatea de a comanda carti prin Bookster;
Training-uri de start-up si traininguri de dezvoltare profesionala
Colegi simpatici, concursuri interne, iesiri in oras si alte activitati de echipa;
Posibilitati reale de crestere profesionala in cadrul companiei.