Instalator tehnico-sanitar

Prezentare loc de munca

CERINTE:
– calificare de instalator
– disponibilitate deplasare 75% din timpul de lucru
RESPONSABILITATI:
– montarea retelelor exterioare de canalizare
– montarea instalatiilor de ventilare si conditionare aer
– montarea retelelor exterioare de alimentare cu apa si stingere
incendiu
– remedierea defectiunilor si/sau avariilor aparute la retelele de
alimentare cu apa/canalizare
– realizeaza lucrari de instalatii exterioare si interioare de apa canal,
lucrari de stingere incendiu, hidranti + sprinklere, lucrari de
montaj a instalatiilor ventilare si conditionare aer, lucrari de
uzinare, verifica si pune in functiune instalatiile realizate.
BENEFICII:
– salariu motivant
– bonus de proiect
– prime de sarbatori
– abonament medical
– se deconteaza transportul in afara localitatii
– asiguram cazare pentru persoanele din afara localitatii
– bonuri de masa in valoare de 20 lei/zi sau diurna 50 lei/zi