Instalator sanitare/termice (Norvegia), 262,50 NOK brut/oră

  • Locatie:
  • Salariu:
    € 3.200 / luna
  • Publicat:
    1 an in urma
  • Categorie:
    Constructii / Instalatii
  • Termen limita:
    5 noiembrie 2022
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    English
  • Vei beneficia de:un salariu de 262,50 NOK brut / oră;cazare asigurată contra cost de firma angajatoare;

    contract de muncă încheiat direct cu angajatorul norvegian pentru o perioadă nedeterminată (nu cu detașare sau PFA);

    contract de mediere transparent cu societatea Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe, fără clauze abuzive;

    dreptul la concediu;

    un bonus de min. 30% pentru orele suplimentare;

    traducerea actelor în limba engleză oferită gratuit de compania noastră;

    Atribuțiile postului:

    montarea de instalații sanitare în construcții rezidențiale;

    asamblarea instalațiilor de încălzire;

    prelucrarea și asamblarea țevilor;

    asamblarea instalațiilor noi în clădirile rezidențiale;

    repararea instalațiilor vechi;

    Cerințele postului:

    cunoștințe de limba engleză – la nivel conversațional;

    experiență în domeniu;

    calificare în domeniu – avantaj;

    cunoștințe de lucru după desenul tehnic;

    permis de conducere categ. B;

    Vrei un job?

    Contactează-ne la unul din numerele de telefon: 0771 236 319, 0773 787 443 sau 0770 344 966.

    Lasă-ne mai jos datele tale de contact, iar noi vom lua legătura cu tine în cel mai scurt timp.

    Te asigurăm că serviciile noastre de plasare a forței de muncă în străinătate sunt și vor rămâne mereu gratuite!