Instalator sanitare/termice (Islanda)

Vei beneficia de:

  • un salariu de 3789 EUR net / lună (219 ore lucrate, după retragerea tuturor taxelor și a costurilor pentru cazare);
  • cazarea și echipamentul asigurate de firma angajatoare;
  • contract de muncă încheiat direct cu angajatorul islandez;
  • contract de mediere transparent cu societatea Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe;
  • un spor de min. 33% pentru orele suplimentare;
  • traducerea documentelor în limba engleză oferită gratuit de compania noastră;
  • îndrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;
  • asigurări (medicală, în caz de accident);
  • dezvoltare și avansare pe plan profesional;

Atribuțiile postului:

  • instalarea, repararea și întreținerea instalațiilor din structurile comerciale și rezidențiale (vechi și noi);
  • filetarea țevilor din fier, oțel și plastic;
  • utilizarea mașinii de tăiat;

Cerințele postului:

  • cunoștințe de limba engleză – la nivel conversațional;
  • experiență în domeniu minim 3 ani;
  • cunoștințe bune de lucru în ceea ce privește sistemele de alimentare cu apă, încălzire și ventilație;
  • lucru după desen tehnic;
  • permis de conducere categoria B;
  • cazier judiciar curat;

Vrei un job?

Contactează-ne la 0774 483 064, 0770 422 954 sau aplică mai jos.