Instalator sanitar, termic si aer conditionat

  • Locatie:
  • Salariu:
    € 2.200 - € 2.400 / luna
  • Publicat:
    11 luni in urma
  • Categorie:
    Constructii / Instalatii
  • Termen limita:
    Open
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    English, French

Suntem in cautarea unei echipe formata de instalatori, pentru unul dintre marii nostri clienti din regiunea Wetteren. Compania este angajata in sisteme de ventilatie si instalatii sanitare generale in cladiri industriale mari, precum scoli, case de batrani, sali mari si fabrici.

Descrierea postului
  • instalatii de incalzire centralizata;
  • instalatii sanitare;
  • racordare la apa calda si rece;
  • sisteme de canalizare;
  • incalzire in pardoseala;
  • sisteme de ventilatie si aer conditionat.
Candidatul ideal
  • experienta in domeniu;
  • cunostinte de limba engleza sau franceza la nivel comunicativ;
  • permis de conducere de categoria B;
  • masina proprie reprezinta un avantaj;
Beneficii
  • posibilitatea de a lucra intr-o companie mare, stabila si bine-cunoscuta;
  • pachet salarial atractiv care variaza in functie de experienta;
  • posibilitatea obtinerii unui contract permanent de munca dupa perioada de proba;
  • toate beneficiile asociate sectorului constructiilor precum: bonus de sfarsit de an, concediu platit, bonusuri de constructie, eco cecuri;
  • asistenta cu toate formalitatile necesare inceperii muncii in Belgia;
Despre noi

Accent  deține 300 de birouri, ceea ce reprezintă cea mai mare rețea de acest tip de agenții din Belgia. Ceea ce ne diferențiază față de alte agenții, este faptul că, îmbinăm elasticitatea sistemului muncii temporare cu calitatea birourilor de recrutare.

Îi ajutăm pe candidații noștri să găsească un loc de muncă, având astfel șansa să obțină un contract permanent în Belgia. În același timp, se pot baza pe sprijinul nostru pentru a-și găsi drumul într-o țară străină.

Datorită implicării consultanților noștri, în fiecare zi ajutăm 18000 de persoane să își găsească un loc de muncă. Acordăm mai multă atenție calității serviciilor prestate de noi, ceea ce ne permite să construim o relație de durată cu antreprenorii belgieni.

Pentru detalii ne puteti contacta la ne de telefon 0742 829 239

Job publicat pe jobslist.ro: Anunturi locuri de munca