Instalator sanitar / HVAC

  • Locatie:
  • Salariu:
    € 2.200 - € 2.400 / luna
  • Publicat:
    11 luni in urma
  • Categorie:
    Constructii / Instalatii
  • Termen limita:
    5 iunie 2023
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    English, French

Cautam instalator care isi iubeste meseria!
Ne dorim un specialist pentru Belgia, care sa rezolve cu atentie problemele instalatiilor sanitare sau aer conditionat.

Descrierea postului:

– instalarea si reglarea instalatiilor de incalzire centralizata;
– asamblarea, instalarea, repararea si intretinerea sistemelor de tevi, fitingurile si dispozitivele pentru sisteme de apa, drenaj, sisteme de canalizare si echipamente hidraulice;
– instalarea incalzirii in pardoseala;
– instalarea, repararea si intretinerea sistemelor de ventilatie si de aer conditionat;
– conectarea centralelor electrice si pe gaz constituie un avantaj.

Candidatul ideal:

– experienta ca instalator sanitar/ HVAC;
– limba engleza sau franceza;
– permisul de conducere si masina constituie un avantaj.

Beneficii:

– contract belgian de munca si salariu in functie de experienta ta
– decontarea primului drum din Romania in Belgia in valoare de maxim 150 euro, in functie de costul transportului ales de dumneavoastra
– al 13-lea salariu
– bani de vacanta
– asigurare medicala
– zile legale libere platite

Suport administrativ in limba romana. Fiind o tara noua pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta in Belgia si cu informatiile necesare pe parcursul sederii tale, pentru a ne asigura ca esti multumit de noua schimbare.

Pentru detalii ne puteti contacta la numarul de telefon 0742 829 239

Job publicat pe jobslist.ro: Anunturi locuri de munca