Inspector QA/QC

  • Locatie:
  • Salariu:
    negociabil
  • Publicat:
    2 săptămâni in urma
  • Categorie:
    Productie
  • Termen limita:
    29 mai 2024

Hrvizer recrutează Inspector QA/QC– responsabil de inspectarea produselor și materialelor pe platforma Șantierului Naval Damen Galați-șantier naval dinamic, cu un portofoliu diversificat și o reputație solidă în construcția de nave de înaltă tehnologie.

RESPONSABILITĂȚI
• Realizează inspecții zilnice împreună cu reprezentanții clientului și ai clasei.
• Gestionează neconformitățile emise de clasă și/sau client.
• Aplicarea cerințelor sistemului de management integrat în cadrul echipei de proiect;
• Asigurarea respectării standardelor și reglementărilor de siguranță;
• Documentarea activităților de asigurare a calității și elaborarea rapoartelor de audit;
• Raportarea neconformităților;
• Susținerea depozitării prin inspectarea bunurilor receptionate;
• Pregătirea documentelor de calitate pentru livrarea produselor
• Responsabil de asigurarea faptului că toate sarcinile stabilite în descrierea postului sunt îndeplinite la cel mai bun nivel posibil.

CERINȚE CANDIDAT
• Diplomă de licență/master în domeniul tehnic;
• Competențe avansate în utilizarea Pachetului Microsoft Office;
• Limba română – nivel nativ; limba engleză – nivel avansat;
• Certificare control vizual nivel 2 si control lichide penetrante nivel 2
• Abilități de planificare și organizare, spirit de decizie și asumare a responsabilității;
• Excelente abilități de gestionare a timpului.

BENEFICII
• Tichete de masă;
• Transport gratuit;
• Bonusuri pentru performanțe;
• Acoperire medicală privată;
• Prime anuale de sărbători;
• Recompensă pentru loialitate;
• Concediu suplimentar în funcție de experiență;
• Suport financiar pentru situații medicale/sociale;
• Perspective de mobilitate națională/internațională.

Dacă sunteți în căutarea unei oportunități într-o echipă dinamică, vă invităm să aplicați cu un CV actualizat la adresa de email: [email protected] sau să ne contactați telefonic la numărul: 0799.22-11-33.