Inginer suport tehnic (Olanda), 4000 EUR brut/lună

  • Locatie:
  • Salariu:
    € 4.000 / luna
  • Publicat:
    1 an in urma
  • Categorie:
    Inginerie
  • Termen limita:
    14 ianuarie 2023
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    English

Vei beneficia de:

un salariu de pana la 4000 EUR brut / lună;
oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică cu experiență;
suport în găsirea unei cazări;
training-uri/cursuri de dezvoltare profesională;
program de lucru flexibil (tură de zi cu o tură ocazională de weekend sau în 2 ture);
contract de muncă încheiat direct cu angajatorul olandez​;
contract de mediere transparent cu societatea Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe, fără clauze abuzive;
dreptul la concediu;
traducerea actelor în limba engleză oferită gratuit de compania noastră;
îndrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;
asigurări (medicală, în caz de accident);
dezvoltare și avansare pe plan profesional;
loc de muncă stabil și sigur la angajator serios și verificat;

Atribuțiile postului:

Suport tehnic output versus planificare de la un capăt la altul. Suport de gradul întâi (implicare directă sau analitic) cu privire la volumul producției în fabrica TWINSCAN și suport de gradul al treilea pentru organizarea instalațiilor;
Cunoștiințe detaliate și imagine de ansamblu asupra status-ului tuturor mașinăriilor de volum produse, inclusiv a tehnologiilor asemănătoare;
Planificarea analizelor și soluțiilor pentru probleme care implică consecințe pentru producția de volum și cele de operațtiuni de teren;
Evidențierea problemelor structurale către inginerii axați pe îmbunătățirea proceselor, pentru a fi rezolvate;
Monitorizarea calității și sincronizării problemelor ivite și implementarea lor;
Cunoștințe practice despre transferul producției de volum. Căutare continuă de informații prin intermediul producției pilot;
Colaborare strânsă cu celelalte departamente de suport pentru eficientizarea analizelor referitoare la probleme și susținerea unei continuități;
Inițiativă în executarea planurilor, asumarea deciziilor corecte la timp și acționarea chiar și în momentele în care rata de succes nu este clară;
Concentrarea pe identificarea mai multor soluții pentru o problemă și abilitatea de a percepe problemele din mai multe perspective
Abilitatea pentru multitasking;
Alte atribuții stabilite în fișa postului sau de către superior.

Cerințele postului:

cunoștințe bune de limba engleză;
diplomă de licență sau de masterat într-unul din următoarele domenii: mecatronică, inginerie mecanică, inginerie electrică, fizică;
experiență de până la 2 ani cu pasiune pentru munca tehnică și afinitate practică pentru aceasta;
permis de conducere categoria B;
experiență în analizarea și soluționarea problemelor, precum și identificarea cauzei acestora;
cunoștințe despre metode de imbunătățire calitativă;
cunoștințe și experiență cu și despre management tehnic al proiectelor;
experiență în analizarea produselor și proceselor;
disponibilitate pentru deplasare către client în vederea soluționării cauzei (într-un procent de 15%).

Vrei un job?

Lasă-ne mai jos datele tale de contact, iar noi vom lua legătura cu tine în cel mai scurt timp.

Te asigurăm că serviciile noastre de plasare a forței de muncă în străinătate sunt și vor rămâne mereu gratuite!