Full Stack PHP Web Developer

Căutăm colegi noi care sa activeze în cadrul departamentului nostru de Web Development.
Suntem o companie creativa ce activează în mai multe domenii precum Media și Publicitate, Branding, Software Development și PR.
Suntem binedispuși, corecți și inovativi. Ne dorim ca noii colegi sa se regaseasca în valorile noastre și să facă parte din echipa noastra unita, ambitioasa și flexibilă.

Persoana ideala:

  • Este pasionată de programare și coding
  • Depune tot efortul în a urmări bunele practici și scrie cod organizat
  • Este dispusă sa invete tehnologii noi, tehnici noi și găsește curiozitate în provocări noi
  • Dorește sa lucreze alături de noi pe termen lung

Cerinte tehnice:

  • PHP + MySQL ( 4+ ani experienta )
  • HTML + CSS + Javascript ES5 / ES6 + jQuery
  • GIT
  • Experienta intr-un framework popular PHP ( de preferat CodeIgniter )
  • OOP avansat
  • REST API

Reprezinta un plus daca cunosti:

  • WordPress + Woo development
  • Magento development
  • Linux
  • Optimizare viteza de încărcare ( caching, query monitoring, google pagespeed guidelines )
  • Securitate ( anti-bruteforce, csfr, hashing, librarii auth )
  • Cloudflare
  • Google Analytics / Tag Manager / Search Console
  • Apache / Nginx
  • Varnish
  • Postman

Responsabilitati:

  • Dezvoltare site-uri / aplicații noi și actuale
  • Troubleshooting / Bug fixing
  • Atingerea deadline-urilor împreună cu colegii

Beneficii:

    • Pachet salarial competitiv în raport cu piața
    • Bonus de performanța
    • Bonus sarbatori
    • Bonus pentru prima zi de scoala a celor mici
    • Tichete de masa pe card
    • Zona de lucru centrala ( Piața Unirii )
    • Echipa unita